Izdvajamo
Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (4-10. jul 2019)
Bioskopski repertoari (4-10. jul 2019): Originalni francuski žigolo
Bioskopski repertoari (4-10. jul 2019): Originalni francuski žigolo

Bioskopski repertoari (4-10. jul 2019)

Ovi bioskopski repertoari važe od 4. do 10. jula 2019. Izdvajamo open air projekcije i besplatne projekcije domaćih filmova u Kinoteci.

Nove filmove predstavili smo OVDE.

Bioskopski repertoari od 4. do 10. jula 2019. (kliknite na naziv bioskopa)bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Cinestar Ada Mall
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
Francuski institut u Srbiji
CZK Lazarevac
SKC Obrenovac
Ruski dom
********************************************

Letnji bioskop na otvorenom

Plato ispred Hrama Svetog Save i Pedagoški muzej
Do petka, 2. avgusta
Besplatne filmske projekcije i kreativne radionice
********************************************

Rakovičko leto 2019

Filmski program – plato kod Mek Donaldsa; za dž na otvorenom
Subota, 6. jul (20.00) Južni vetar
Subota, 13. jul (20.00) Taksi bluz
Subota, 20. jul (20.00) Balkanska međa
Subota, 27. jul (20.00) After parti
Subota, 3. avgust (20.00) Kralj Petar Prvi
Subota, 10. avgust (20.00) Zaspanka za vojnike
Subota, 17. avgust (20.00) Neprijatelj
Subota, 24. avgust (20.00) Mali Buda
********************************************

Centar za kulturu Sopot

Kosmajski trg 5, Sopot; 011/8251-238

Četvrtak, 4. jul – subota, 6. jul
48. Sofest – filmski festival
*******************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 4. jul / petak, 5. jul
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.45, 21.40
Spajdermen: Daleko od kuće 3D (atmos)… 15.00, 17.30, 20.00
Jaovo putovanje… 20.15, 22.20
Originalni francuski žigolo… 20.40
Anabel 3: Povratak kući… 19.30
Anabel 3: Povratak kući (atmos)… 22.30
Juče… 17.10
Ana… 22.40
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 14.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 16.15
Rocketman… 21.15
Aladin (titlovano)… 17.45
Nebeska tema… 18.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.30, 15.20
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 14.50
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 13.00, 16.50
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 6. jul / nedelja, 7. jul

Tradicionalni „Porodični vikend“ u Kombank dvorani, koji se održava svakog prvog vikenda u mesecu, biće održan u subotu i nedelju, 6. i 7. jula od 11.00 do 17.00.

Najmlađi će sa svojim roditeljima moći da uživaju u celodnevnoj filmskoj zabavi uz najnovije naslove iz sveta animiranog filma, poput uzbudljive avanture o mladom zmaju „Tabaluga“. Među naslovima za najmlađe u okviru porodičnog vikenda na repertoaru će se naći i animirane avanture „Tajni agent Mjau“, „Tajne avanture kućnih ljubimaca“, „Delfin Berni“ i „Aladin.“

Mališani koji imaju Porodičnu karticu, uz kupljenu ulaznicu će na poklon dobiti Mali Politikin zabavnik i kokice.

Spajdermen: Daleko od kuće… 18.45, 21.40
Spajdermen: Daleko od kuće 3D (atmos)… 12.30, 15.00, 17.30, 20.00
Jaovo putovanje… 20.15, 22.20
Originalni francuski žigolo… 20.40
Anabel 3: Povratak kući… 19.30
Anabel 3: Povratak kući (atmos)… 22.30
Juče… 17.10
Ana… 22.40
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 14.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 16.15
Rocketman… 21.15
Aladin 3D (sinhronizovano)… 11.30
Aladin (titlovano)… 17.45
Nebeska tema… 18.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 11.45, 13.30, 15.20
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 11.10, 14.50
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 13.00, 16.50
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 10.45, 14.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 12.30, 16.00
Delfin Berni (sinhronizovano)… 10.30

Ponedeljak, 8. jul / utorak, 9. jul
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.45, 21.40
Spajdermen: Daleko od kuće 3D (atmos)… 15.00, 17.30, 20.00
Jaovo putovanje… 20.15, 22.20
Originalni francuski žigolo… 20.40
Anabel 3: Povratak kući… 19.30
Anabel 3: Povratak kući (atmos)… 22.30
Juče… 17.10
Ana… 22.40
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 14.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 16.15
Rocketman… 21.15
Aladin (titlovano)… 17.45
Nebeska tema… 18.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.30, 15.20
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 14.50
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 13.00, 16.50
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00

Sreda, 10. jul
Ortaci na točkovima… 20.00 – premijera
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.45, 21.40
Spajdermen: Daleko od kuće 3D (atmos)… 15.00, 17.30
Jaovo putovanje… 20.15, 22.20
Originalni francuski žigolo… 20.40
Anabel 3: Povratak kući… 19.30
Anabel 3: Povratak kući (atmos)… 22.30
Juče… 17.10
Ana… 22.40
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 14.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 16.15
Rocketman… 21.15
Aladin (titlovano)… 17.45
Nebeska tema… 18.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.30, 15.20
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 14.50
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 13.00, 16.50
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 4. jul – sreda, 10. jul
Jaovo putovanje… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 4. jul
Jaovo putovanje… 14.00
Originalni francuski žigolo… 16.00
Anabel 3: Povratak kući… 19.00
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 21.00

Petak, 5. jul
Jaovo putovanje… 15.00
Originalni francuski žigolo… 17.00
Anabel 3: Povratak kući… 19.00
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 21.00

Subota, 6. jul / nedelja, 7. jul
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 11.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.00
Originalni francuski žigolo… 17.00
Anabel 3: Povratak kući… 19.00
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 21.00

Ponedeljak, 8. jul / utorak, 9. jul / sreda, 10. jul
Jaovo putovanje… 15.00
Originalni francuski žigolo… 17.00
Anabel 3: Povratak kući… 19.00
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 4. jul – sreda, 10. jul
Jaovo putovanje… 17.00
Između dana i noći… 19.00
Juče… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 4. jul / petak, 5. jul / utorak, 9. jul
Aladin (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 22.05 2D
Ana… 18.00 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D, 22.10 2D
Jaovo putovanje… 19.00 2D, 21.40 2D
Juče… 19.30 2D, 21.50 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 20.30 3D, 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 16.05 2D, 18.10 2D, 20.10 2D
Osvetnici: Kraj igre … 21.00 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 3D
Prevaranti… 19.45 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00 2D, 17.50 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.10 2D, 17.10 3D
X-Men: Mračni feniks… 18.15 3D

Subota, 6. jul / nedelja, 7. jul
Aladin (sinhronizovano)… 12.00 2D, 13.30 3D, 14.30 2D, 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 13.20 2D, 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 22.05 2D
Ana… 18.00 2D, 20.20 2D, 22.40 2D“
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D, 22.10 2D
Jaovo putovanje… 19.00 2D, 21.40 2D“
Juče… 19.30 2D, 21.50 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 20.30 3D, 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 16.05 2D, 18.10 2D, 20.10 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.00 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 13.35 2D, 15.40 3D
Prevaranti… 19.45 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 12.30 3D, 13.45 2D, 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 12.20 2D, 14.10 2D, 16.00 2D, 17.50 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 12.15 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 14.45 2D, 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 12.10 2D, 13.10 3D, 14.15 2D, 15.10 3D, 16.10 2D, 17.10 3D
X-Men: Mračni feniks… 18.15 3D

Ponedeljak, 8. jul
Aladin (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 22.05 2D
Ana… 18.00 2D, 20.20 2D, 22.40 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.10 2D
Jaovo putovanje… 19.00 2D, 21.40 2D
Juče… 19.30 2D, 21.50 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 20.30 3D, 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 16.05 2D, 18.10 2D, 20.10 2D
Osvetnici: Kraj igre … 21.00 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 3D
Prevaranti… 19.45 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.00 3D, 21.15 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00 2D, 17.50 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.10 2D, 17.10 3D
X-Men: Mračni feniks… 18.15 3D

Sreda, 10. jul
Ortaci na točkovima… 20.00 2D – premijera
Aladin (sinhronizovano)… 17.00 3D, 19.15 titl. 2D, 21.45 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 15.30 2D, 17.40 2D, 19.50 2D, 22.00 2D
Anđeo čuvar… 22.05 2D
Ana… 17.35 2D, 22.00 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 19.40 2D, 22.10 2D
Jaovo putovanje… 19.00 2D, 21.40 2D
Juče… 19.30 2D, 21.50 2D
Keva… 17.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 20.30 3D, 22.45 2D
Originalni francuski žigolo… 16.05 2D, 18.10 2D, 20.10 2D
Osvetnici: Kraj igre … 21.00 2D
Pokemon detektiv Pikaču… 15.40 3D
Prevaranti… 19.45 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.15 2D, 17.30 3D, 18.45 2D, 20.10 3D, 21.15 2D, 22.40 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.00 2D, 17.50 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.45 3D, 16.30 2D, 17.30 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 3D, 16.10 2D, 17.10 3D
X-Men: Mračni feniks… 18.15 3D
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 4. jul / petak, 5. jul
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 15.15, 17.40, 20.00, 22.20
Spajdermen: Daleko od kuće… 16.00
Originalni francuski žigolo… 20.30
Anabel 3: Povratak… 18.20, 20.15, 22.30
Juče… 18.00
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 22.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00

Subota, 6. jul
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.40, 20.00, 22.20
Spajdermen: Daleko od kuće… 16.00
Originalni francuski žigolo… 20.30
Anabel 3: Povratak… 18.20, 20.15, 22.30
Juče… 18.00
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 22.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00

Nedelja, 7. jul
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 13.00, 15.15, 17.40, 20.00, 22.20
Spajdermen: Daleko od kuće… 16.00
Originalni francuski žigolo… 20.30
Anabel 3: Povratak… 18.20, 20.15, 22.30
Juče… 18.00
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 22.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 11.15, 14.30, 16.00
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 12.30
Tabaluga (sinhronizovano)… 12.00, 14.00

Ponedeljak, 8. jul / utorak, 9. jul / sreda, 10. jul
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 15.15, 17.40, 20.00, 22.20
Spajdermen: Daleko od kuće… 16.00
Originalni francuski žigolo… 20.30
Anabel 3: Povratak… 18.20, 20.15, 22.30
Juče… 18.00
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 22.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.00
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 4. jul / petak, 5. jul
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.20
Anabel 3: Povratak kući… 18.00, 20.10, 22.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 17.20
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.30, 21.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.45
Aladin (sinhronizovano)… 16.10
Jaovo putovanje… 18.10
Originalni francuski žigolo… 20.40, 22.30
Juče… 19.20
Ana… 21.40

Subota, 6. jul / nedelja, 7. jul
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 14.10, 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 13.20, 15.20
Anabel 3: Povratak kući… 18.00, 20.10, 22.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 13.30, 15.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 17.20
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.30, 21.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.15, 15.00, 16.45
Aladin (sinhronizovano)… 13.45, 16.10
Jaovo putovanje… 18.10
Originalni francuski žigolo… 20.40, 22.30
Juče… 19.20
Ana… 21.40

Ponedeljak, 8. jul / utorak, 9. jul / sreda, 10. jul
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.20
Anabel 3: Povratak kući… 18.00, 20.10, 22.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 15.15
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 17.20
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.00, 19.30, 22.00
Spajdermen: Daleko od kuće… 18.30, 21.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 16.45
Aladin (sinhronizovano)… 16.10
Jaovo putovanje… 18.10
Originalni francuski žigolo… 20.40, 22.30
Juče… 19.20
Ana… 21.40
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 4. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.30 MX4D 3D, 17.20 3D
Anabel 3: Povratak… 18.00 MX4D 2D, 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.10 2D
Juče… 22.30 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 16.45 2D, 19.50 3D
Originalni francuski žigolo… 19.40 2D, 21.45 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 17.30 2D, 19.00 3D, 20.00 3D, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.45 MX4D 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.30 2D, 17.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.45 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 3D
X-Men: Mračni feniks… 17.10 3D

Petak, 5. jul / ponedeljak, 8. jul / utorak, 9. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.15 MX4D 3D, 17.20 3D
Anabel 3: Povratak… 17.50 MX4D 2D, 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.10 2D
Juče… 22.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 16.45 2D, 19.50 3D
Originalni francuski žigolo… 19.40 2D, 21.45 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 17.45 2D, 19.00 3D, 20.00 3D, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.30 MX4D 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.30 2D, 17.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 3D
X-Men: Mračni feniks… 17.10 3D

Subota, 6. jul / nedelja, 7. jul
Aladin (sinhronizovano)… 12.20 3D, 14.50 2D, 15.15 MX4D 3D, 17.20 3D
Anabel 3: Povratak… 17.50 MX4D 2D, 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.10 2D
Juče… 22.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 16.45 2D, 19.50 3D
Originalni francuski žigolo… 19.40 2D, 21.45 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 17.45 2D, 19.00 3D, 20.00 MX4D 3D, 20.15 2D, 21.30 3D, 22.30 MX4D 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 11.40 2D, 13.40 2D, 15.40 2D, 17.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00 2D, 11.30 MX4D 3D, 12.00 3D, 13.00 2D, 13.30 MX4D 3D, 14.00 3D, 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 11.15 3D, 13.15 2D, 15.10 3D
X-Men: Mračni feniks… 17.10 3D

Sreda, 10. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.00 2D, 15.15 MX4D 3D, 17.20 3D
Anabel 3: Povratak… 17.50 MX4D 2D, 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 22.10 2D
Juče… 22.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 16.45 2D, 19.50 3D
Originalni francuski žigolo… 19.40 2D, 21.45 2D
Ortaci na točkovima… 20.00 2D – premijera
Spajdermen: Daleko od kuće… 17.45 2D, 19.00 3D, 20.00 3D, 20.15 MX4D 3D, 21.30 3D, 22.30 MX4D 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 15.30 2D, 17.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.10 3D
X-Men: Mračni feniks… 17.10 3D
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 4. jul – nedelja, 7. jul
BACon 2019 – projekcije filmova u okviru konvencije
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 4. jul / petak, 5. jul / ponedeljak, 8. jul / utorak, 9. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.10 2D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 19.45 2D, 22.40 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.10 2D
Godzila 2… 16.50 2D
Juče… 17.00 2D, 21.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 20.15 2D, 22.25 3D
Originalni francuski žigolo… 18.30 2D, 20.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.00 2D
Prevaranti… 17.50 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.30 2D, 17.30 3D, 19.00 2D, 20.00 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 14.50 2D, 16.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.20 2D
X-Men: Mračni feniks… 18.45 3D

Subota, 6. jul / nedelja, 7. jul
Aladin (sinhronizovano)… 12.40 3D, 15.10 2D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 19.45 2D, 22.40 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.10 2D
Godzila 2… 16.50 2D
Juče… 17.00 2D, 21.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 20.15 2D, 22.25 3D
Originalni francuski žigolo… 18.30 2D, 20.30 2D
Osvetnici: Kraj igre… 21.00 2D
Park čudesa (sinhronizovano)… 11.00 2D, 12.15 3D
Prevaranti… 17.50 2D
Ružnjići (sinhronizovano)… 11.30 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 12.30 3D, 14.00 2D, 15.00 3D, 16.30 2D, 17.30 3D, 19.00 2D, 20.00 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 12.50 2D, 14.50 2D, 16.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.10 2D, 12.00 3D, 13.00 2D, 14.00 3D, 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 12.45 2D, 13.30 3D, 14.30 2D, 15.15 3D, 16.20 2D
X-Men: Mračni feniks… 18.45 3D

Sreda, 10. jul
Aladin (sinhronizovano)… 15.10 2D, 17.45 3D, 19.15 titl. 2D
Anabel 3: Povratak… 19.30 2D, 21.40 2D
Ana… 19.45 2D, 22.15 2D
Džon Vik 3: Parabelum… 22.10 2D
Godzila 2… 16.50 2D
Juče… 17.00 2D, 21.45 2D
Ljudi u crnom: Globalna pretnja… 20.15 2D, 22.25 3D
Originalni francuski žigolo… 18.30 2D, 20.30 2D
Ortaci na točkovima… 20.15 2D – premijera
Osvetnici: Kraj igre… 21.00 2D
Prevaranti… 17.50 2D
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00 3D, 16.30 2D, 17.30 3D, 19.00 2D, 20.00 3D, 21.30 2D, 22.30 3D
Tabaluga (sinhronizovano)… 14.50 2D, 16.40 2D
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 15.00 2D, 16.00 3D
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.15 3D, 16.20 2D
X-Men: Mračni feniks… 18.45 3D
********************************************

CineStar Ada Mall

Radnička 9, Čukarica; 3130-751
Bioskop će biti otvoren tokom jeseni 2019. godine
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka70 godina Jugoslovenske kinoteke

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1
Repertoar za jul 2019. pogledajte na OVOM LINKU.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Nema najavljenih projekcija.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Nema najavljenih projekcija

Tašmajdanski park – besplatne projekcije
Kulturno leto na Paliluli 2019 – filmovi
Petak, 5. jul (21.00) Ubiti po viđenju
Petak, 12. jul (21.00) Kapetan
Petak, 19. jul (21.00) Zaljubljen u moju ženu
Petak, 26. jul (21.00) Legenda o Konkubini
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Stari grad“ / UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14; 6307-397
Četvrtak, 4. jul / petak, 5. jul
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00, 18.50
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.30, 20.00, 22.00
Jaovo putovanje… 17.45, 20.15
Originalni francuski žigolo… 19.10, 22.15
Anabel 3: Povratak kući… 19.30, 21.30, 22.30
Juče… 18.00, 21.00
Ana… 19.45
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 16.30
X-Men: Mračni feniks… 14.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.15
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.30
Aladin (titlovano)… 17.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.00, 14.15, 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.30
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 13.40, 17.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.45
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.15

Subota, 6. jul / nedelja, 7. jul
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00, 18.50
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 12.30, 17.30, 20.00, 22.00
Jaovo putovanje… 17.45, 20.15
Originalni francuski žigolo… 19.10, 22.15
Anabel 3: Povratak kući… 19.30, 21.30, 22.30
Juče… 18.00, 21.00
Ana… 19.45
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 16.30
X-Men: Mračni feniks… 14.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.15
Aladin (sinhronizovano)… 11.30
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.30
Aladin (titlovano)… 17.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 13.00, 14.15, 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 10.00, 11.50, 15.30
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 10.40, 13.40, 17.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 11.00, 14.45
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 12.45, 16.15
Delfin Berni (sinhronizovano)… 11.15

Ponedeljak, 8. jul / utorak, 9. jul
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00, 18.50
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.30, 20.00, 22.00
Jaovo putovanje… 17.45, 20.15
Originalni francuski žigolo… 19.10, 22.15
Anabel 3: Povratak kući… 19.30, 21.30, 22.30
Juče… 18.00, 21.00
Ana… 19.45
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 16.30
X-Men: Mračni feniks… 14.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.15
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.30
Aladin (titlovano)… 17.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.00, 14.15, 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.30
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 13.40, 17.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.45
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.15

Sreda, 10. jul
Ortaci na točkovima… 20.00 – premijera
Spajdermen: Daleko od kuće… 15.00, 18.50
Spajdermen: Daleko od kuće 3D… 17.30, 19.45, 22.10
Jaovo putovanje… 17.45, 20.15
Originalni francuski žigolo… 19.10, 22.15
Anabel 3: Povratak kući… 19.30, 21.30, 22.30
Juče… 18.00, 21.00
Ljudi u crnom: Globalna pretnja 3D… 16.30
X-Men: Mračni feniks… 14.00
X-Men: Mračni feniks 3D… 21.15
Aladin 3D (sinhronizovano)… 14.30
Aladin (titlovano)… 17.00
Tabaluga (sinhronizovano)… 13.00, 14.15, 16.00
Tajni agent Mjau (sinhronizovano)… 15.30
Tajni agent Mjau 3D (sinhronizovano)… 13.40, 17.20
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 (sinhronizovano)… 14.45
Tajne avanture kućnih ljubimaca 2 3D (sinhronizovano)… 16.15
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Razne lokacije na otvorenom
Do srede, 11. septembra 2019.
Filmstreet 2019 – ceo program
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 4. jul (21.15) Exit Through The Gift
Petak, 5. jul (21.15) The Wild One
Subota, 6. jul (21.15) The Fan
Nedelja, 7. jul (21.15) Chungking Express
Sreda, 10. jul (21.15) A Scanner Darkly
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 4. jul – nedelja, 7. jul
Ptica na žici: Leonard Koen… 18.30
Amalija… 20.30

Ponedeljak, 8. jul / utorak, 9. jul / sreda, 10. jul
Ptica na žici: Leonard Koen… 18.30
Amalija… 20.30

Četvrtak, 11. jul – nedelja, 14. jul
U ratu… 18.30 – premijera
Džimi Hendriks: Sve je na mojoj strani… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Francuski institut u Srbiji

Knez Mihailova 31, 3023-631
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZK Lazarevac

Hilandarska 2, 8123-344
Petak, 5. jul (19.00) Nebeska tema
********************************************

SKC Obrenovac

Kralja Aleksandra I 63, 011/8721-361
Četvrtak, 4. jul
Anabel 3: Povratak kući… 20.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

loading...
Prethodno Najveća akcija sadnje stabala u Srbiji: Zasadi drvo
Sledeće BACon: Balkan Asia Convention 2019

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.