Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (29. novembar – 5. decembar 2018)
Bioskopski repertoari (29. novembar - 5. decembar 2018): Kralj Petar Prvi
Bioskopski repertoari (29. novembar - 5. decembar 2018): Kralj Petar Prvi

Bioskopski repertoari (29. novembar – 5. decembar 2018)

Bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 29. novembra do 5. decembra 2018. Pored novih filmova, do 30. novembra aktuelan je 24. Festival autorskog filma.

Bioskopski repertoari od 29. novembra do 5. decembra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
KC Magacin
********************************************

Narodna biblioteka Srbije

Skerlićeva 1
Četvrtak, 29. novembar
Beldocs čitaonica: Boljšoj Vavilon… 19.00
Velika Britanija 2015, 87′
Nick Read, Mark Franchetti
Film „čitaju“ doc. Aleksandar Nikolić i Marko Grba, umetnički direktor Beldocs-a
********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 29. novembar
Robin Hud: Početak… 16.20, 22.15
Radionica… 15.00
Udovice… 19.45, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.40, 21.15
Boemska rapsodija… 19.00, 21.00
Zaspanka za vojnikе… 19.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.30
Grinč (sinhronizovano)… 15.30

+ 24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Petak, 30. novembar
Krid 2… 17.20, 21.30
Robin Hud: Početak… 16.20, 22.15
Radionica… 15.00
Udovice… 19.45, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.40, 21.15
Boemska rapsodija… 19.00, 21.00
Zaspanka za vojnikе… 14.15, 19.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.30, 16.30

+ 24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Subota, 1. decembar
Krid 2… 17.20
Robin Hud: Početak… 16.20, 22.15
Radionica… 15.00
Udovice… 19.45, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 12.00, 18.40, 21.15
Boemska rapsodija… 19.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 19.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 14.00, 14.30, 15.50, 17.40
Grinč (sinhronizovano)… 11.30, 13.15
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.45
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 10.15

Nedelja, 2. decembar
Krid 2… 17.20, 19.00, 21.30
Robin Hud: Početak… 16.20, 22.15
Radionica… 15.00
Udovice… 19.45, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 12.00, 18.40, 21.15
Boemska rapsodija… 16.30, 19.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 19.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 14.00, 14.30, 15.50, 17.40
Grinč (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.45
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.45
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 10.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 13.15

Ponedeljak, 3. decembar
Krid 2… 17.20, 19.30, 21.30
Robin Hud: Početak… 16.20, 22.15
Radionica… 15.00
Udovice… 19.45, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.40, 21.15
Boemska rapsodija… 16.30, 19.00, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 14.15, 19.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.50, 17.40
Grinč (sinhronizovano)… 14.30, 15.30

Utorak, 4. decembar
Krid 2… 17.20, 19.30, 21.30
Robin Hud: Početak… 16.20, 22.15
Radionica… 15.00
Udovice… 19.45, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.40, 21.15
Boemska rapsodija… 16.30, 19.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 14.15, 19.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.50, 17.40
Grinč (sinhronizovano)… 14.30, 15.30

Sreda, 5. decembar
Kralj Petar prvi… 20.30 – premijera
Krid 2… 17.20, 19.00, 21.30
Robin Hud: Početak… 16.20, 22.15
Radionica… 15.00
Udovice… 19.45, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.10
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.40, 21.15
Boemska rapsodija… 16.30, 19.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 14.15, 19.15
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.50, 17.40
Grinč (sinhronizovano)… 14.30, 15.30
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 29. novembar – sreda, 5. decembar
Radionica… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Subota, 1. decembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00
+ 24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Nedelja, 2. decembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 13.00
Robin Hud: Početak… 16.45
Južni vetar… 18.45
Krid 2… 21.00

Ponedeljak, 3. decembar / utorak, 4. decembar / sreda, 5. decembar
Radionica… 14.45
Robin Hud: Početak… 16.45
Južni vetar… 18.45
Krid 2… 21.00
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Nedelja, 2. decembar / ponedeljak, 3. decembar
Vojnici… 17.00
Teret… 19.00
Pod drvetom… 21.00

Utorak, 4. decembar
Vojnici… 17.00
Pod drvetom… 21.00

Sreda, 5. decembar
Vojnici… 17.00
Teret… 19.00
Pod drvetom… 21.00
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 29. novembar
Kapetan… 15.00, 20.00
Krid 2… 17.15, 19.40, 22.15
Lovac ubica… 17.10, 19.50, 22.25
Robin Hud – Početak… 17.20, 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 16.40, 19.15, 21.50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 16.50, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.25, 22.00
Južni vetar… 15.00, 17.30, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Moj briljantni razvod… 15.35
Noć veštica… 16.25
Udovice… 17.30, 22.10
Venom 3D… 18.30
Zaspanka za vojnike… 21.30
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.20, 17.00, 18.20, 19.30
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.35
Tajne avanture mačaka 3D… 15.10

Petak, 30. novembar / ponedeljak, 3. decembar / utorak, 4. decembar
Kapetan… 15.00, 18.10
Krid 2… 17.15, 19.40, 22.15
Lovac ubica… 17.10, 20.30, 22.50
Robin Hud – Početak… 17.20, 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 16.40, 19.15, 21.50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 16.50, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.25, 22.00
Južni vetar… 15.00, 17.30, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Moj briljantni razvod… 16.15
Noć veštica… 16.25
Udovice… 17.30, 22.10
Venom 3D… 18.30
Zaspanka za vojnike… 21.30
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.20, 17.00, 18.20, 19.30
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.35
Tajne avanture mačaka 3D… 15.10

Subota, 1. decembar
Kapetan… 15.00, 18.10
Krid 2… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Lovac ubica… 17.10, 20.30, 22.50
Robin Hud – Početak… 17.20, 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 16.40, 19.15, 21.50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 11.40, 16.50, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 14.15, 19.25, 22.00
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.30, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Moj briljantni razvod… 16.15
Noć veštica… 16.25
Udovice… 19.40, 22.10
Venom 3D… 18.30
Zaspanka za vojnike… 21.30
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.20, 13.20, 14.20 , 15.10, 16.20, 17.00, 18.20, 19.30
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.00, 14.40, 15.35
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 12.25, 14.30
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 14.10
Hotel Transilvanija 3… 12.45, 14.45

Nedelja, 2. decembar
Boljšoj balet: Don Kihot… 16.00
Kapetan… 15.00, 18.10
Krid 2… 14.45, 17.15, 19.45, 22.15
Lovac ubica… 17.10, 20.30, 22.50
Robin Hud – Početak… 17.20, 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 19.15, 21.50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 11.40, 16.50, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 14.15, 19.25, 22.00
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.30, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Moj briljantni razvod… 16.15
Noć veštica… 16.25
Udovice… 19.40, 22.10
Venom 3D… 18.30
Zaspanka za vojnike… 21.30
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.20, 13.20, 14.20 , 15.10, 16.20, 17.00, 18.20, 19.30
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 12.00, 13.00, 14.00, 14.40, 15.35
Tajne avanture mačaka 3D (sinhronizovano)… 12.25, 14.30
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 12.10, 13.10, 14.10
Hotel Transilvanija 3… 12.45, 14.45

Sreda, 5. decembar
Kralj Petar Prvi… 20.00 – premijera
Kapetan… 15.00, 18.10
Krid 2… 17.15, 19.40, 22.15
Lovac ubica… 17.10, 20.30, 22.50
Robin Hud – Početak… 17.20, 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 16.40, 19.15, 21.50
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 16.50, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 19.25, 22.00
Južni vetar… 15.00, 17.30, 18.50, 21.20, 22.30
Moj briljantni razvod… 16.15
Noć veštica… 16.25
Udovice… 17.30, 22.10
Venom 3D… 18.30
Zaspanka za vojnike… 21.30
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.20, 17.00, 18.20, 19.30
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.35
Tajne avanture mačaka 3D… 15.10
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar
Robin Hud – Početak… 19.30, 21.45
Krid 2… 20.15, 22.10
Južni vetar… 15.30, 17.40, 20.00, 22.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 15.15, 17.45

Subota, 1. decembar / nedelja, 2. decembar
Robin Hud – Početak… 19.30, 21.45
Krid 2… 20.15, 22.10
Južni vetar… 15.30, 17.40, 20.00, 22.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 16.00, 17.45
Grinč (sinhronizovano)… 11.00, 13.30
Hotel Transilvanija 3: Odmor počinje 3D (sinhronizovano)… 11.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 15.15, 17.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 12.45

Ponedeljak, 3. decembar / utorak, 4. decembar / sreda, 5. decembar
Robin Hud – Početak… 19.30, 21.45
Krid 2… 20.15, 22.10
Južni vetar… 15.30, 17.40, 20.00, 22.20
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00, 17.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 15.15, 17.45
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Grinč (titlovano)… 19.30
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 18.10, 20.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 15.10
Južni vetar… 17.20
Krid 2… 20.00, 22.30
Robin Hud – Početak… 19.00
Boemska rapsodija… 21.15
Zaspanka za vojnike… 17.10
Lovac ubica… 19.40, 22.00
Kapetan… 15.30
Moj briljantni razvod… 17.40
Udovice… 21.30

Subota, 1. decembar / nedelja, 2. decembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Grinč (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Grinč (titlovano)… 19.30
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 18.10, 20.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 13.00, 15.10
Južni vetar… 17.20
Krid 2… 20.00, 22.30
Robin Hud – Početak… 19.00
Boemska rapsodija… 21.15
Zaspanka za vojnike… 17.10
Lovac ubica… 19.40, 22.00
Kapetan… 15.30
Moj briljantni razvod… 17.40
Udovice… 21.30
Zlogonje… 13.30

Ponedeljak, 3. decembar / utorak, 4. decembar / sreda, 5. decembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Grinč (titlovano)… 19.30
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 18.10, 20.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 15.10
Južni vetar… 17.20
Krid 2… 20.00, 22.30
Robin Hud – Početak… 19.00
Boemska rapsodija… 21.15
Zaspanka za vojnike… 17.10
Lovac ubica… 19.40, 22.00
Kapetan… 15.30
Moj briljantni razvod… 17.40
Udovice… 21.30
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar / ponedeljak, 3. decembar / utorak, 4. decembar / sreda, 5. decembar
Krid 2… 20.00, 22.30
Lovac ubica… 19.30, 22.40
Robin Hud – Početak… 17.10, 20.20
Boemska rapsodija… 21.20
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 2D/3D/MX4D… 15.00, 22.00, 17.40, 19.50
Južni vetar 2D/MX4D… 16.30, 17.20, 19.00, 21.30, 22.25
Udovice… 18.50
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.10, 15.30, 16.10, 17.00, 18.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.20

Subota, 1. decembar
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva MX4D 3D… 18.15 – premijera
Krcko Oraščić i četiri kraljevstva 3D… 18.00 – premijera
Krid 2… 20.00, 22.30
Lovac ubica… 19.30, 22.40
Robin Hud – Početak… 17.10, 20.20
Boemska rapsodija… 21.20
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 2D/3D /4D… 15.00, 22.00, 15.45, 17.40, 20.15
Južni vetar 2D/4D… 13.00, 15.30, 20.10, 22.40, 22.50
Udovice… 18.50
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 11.10, 11.20, 13.30
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.30, 12.00, 12.30, 13.20, 13.50, 14.20, 15.10, 15.30, 16.10, 17.00, 18.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.15, 15.20

Nedelja, 2. decembar
Krid 2… 20.00, 22.30
Lovac ubica… 19.30, 22.40
Robin Hud – Početak… 17.10, 20.20
Boemska rapsodija… 21.20
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 2D/3D /4D… 12.55, 15.00, 17.40, 19.50 MX4D, 22.00
Južni vetar 2D/4D… 14.00, 16.30, 17.20, 19.00, 21.30, 22.25
Udovice… 18.50
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 11.20, 12.10, 13.30
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 11.00, 11.30, 12.30, 13.20, 14.20, 15.10, 15.30, 16.10, 17.00, 18.00
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.40, 13.15, 15.20
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar / subota, 1. decembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Sreda, 5. decembar (19.00)
Dugo i netremice: Pogled na likove u dokumetarnom filmu

Četvrtak, 6. decembar / petak, 7. decembar / subota, 8. decembar
Film, DSF+ u DKSG… 20.00

Sreda, 12. decembar – nedelja, 16. decembar
Festival Alternative Film/Video 2018

Petak, 21. decembar / subota, 22. decembar / nedelja, 23. decembar
Zaspanka za vojnike… 18.00 i 20.00
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Nedelja, 2. decembar
Slatko od Ništa… 19.00 – premijera

Utorak, 4. decembar / sreda, 5. decembar
Farenhajt 11/9… 18.00 – premijera

Četvrtak, 6. decembar – nedelja, 9. decembar
10. Merlinka festival

Petak, 14. decembar / subota, 15. decembar / nedelja, 16. decembar
Slatko od Ništa… 20.00
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar / ponedeljak, 3. decembar / utorak, 4. decembar / sreda, 5. decembar
Kapetan… 18.00
Krid 2… 17.00, 19.30, 22.00
Lovac ubica… 19.45, 22.10
Robin Hud – Početak… 17.20, 20.00, 22.20
Boemska rapsodija… 19.10
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 19.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 15.00, 16.40, 21.50
Južni vetar… 17.30, 19.00, 20.10, 21.30, 22.40
Moj briljantni razvod… 16.00, 20.30
Udovice… 16.30, 22.30
Zvezda je rođena… 21.45
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.15, 16.15, 17.10, 18.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 15.10
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.45

Subota, 1. decembar / nedelja, 2. decembar
Kapetan… 18.00
Krid 2… 17.00, 19.30, 22.00
Lovac ubica… 19.45, 22.10
Robin Hud – Početak… 17.20, 20.00, 22.20
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.15, 12.15, 13.15, 14.15, 15.15, 16.15, 17.10, 18.15
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.20, 15.10
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.35, 14.10, 15.45
Boemska rapsodija… 19.10
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 11.20, 14.00, 19.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 12.20, 14.55, 16.40, 21.50
Južni vetar… 11.30, 14.00, 17.30, 19.00, 20.10, 21.30, 22.40
Moj briljantni razvod… 16.00, 20.30
Udovice… 16.30, 22.30
Zvezda je rođena… 21.45
Hotel Translivanija 3: Odmor počinje 2D (sinhronizovano)… 12.00, 14.00
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za decembar 2018. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 5. decembar
Kralj Petar Prvi… 19.00 – premijera
(cena ulaznice: 500 RSD)
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar
Festival autorskog filma 2018… 19.00 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar / ponedeljak, 3. decembar / utorak, 4. decembar / sreda, 5. decembar
Robin Hud: Početak… 18.00, 22.25
Krid 2… 16.45, 20.00, 22.00
Lovac ubica… 19.10
Radionica… 14.45
Udovice… 16.00, 18.30, 21.00
Moj briljantni razvod… 22.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 19.15, 21.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.30
Zaspanka za vojnike… 20.15
Boemska rapsodija… 17.00, 19.30, 21.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.45, 16.30, 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.00, 15.45, 17.30
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 1. decembar / nedelja, 2. decembar
Robin Hud: Početak… 13.15, 18.00, 22.25
Krid 2… 16.45, 20.00, 22.00
Lovac ubica… 19.10
Radionica… 14.45
Udovice… 16.00, 18.30, 21.00
Moj briljantni razvod… 22.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 12.30, 19.15, 21.45
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.30
Zaspanka za vojnike… 20.15
Boemska rapsodija… 17.00, 19.30, 21.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.00, 11.00, 11.30, 13.00, 14.45, 16.30, 18.15
Grinč (sinhronizovano)… 10.30, 12.15, 14.00, 15.00, 15.45, 17.30
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 12.00, 15.15
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 10.45, 13.45
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 10.15, 14.15
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 12.20
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Petak, 30. novembar
Poslednji tango u Parizu… 20.00
La Planète Sauvage… 23.59

Subota, 1. decembar
Requiem For a Dream… 18.00
The Room… 20.00
Let Me In… 23.59

Nedelja, 2. decembar
Pusher III… 18.00
La Haine… 20.00
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 29. novembar / petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Subota, 1. decembar / nedelja, 2. decembar
Pod drvetom… 18.30
Bergman: Godina života… 20.30

Ponedeljak, 3. decembar / utorak, 4. decembar / sreda, 5. decembar
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 16.30
Kapetan… 18.30
Bergman – Godina života… 20.30

Četvrtak, 6. novembar
3. Festival meta filma
Pretpostavka nevinosti – Jelena Marković… 18.00
Ne zanima me da li ćemo se upisati u istoriju kao varvari – Radu Jude… 20.30

Petak, 7. decembar
3. Festival meta filma
Kratki filmovi… 16.30
Životinje su sprecijalni efekti – Sandra Jovanovska
Živeti u megabitu – Ane Tasel
Srdohrd – Ester Ivakič
Bioskop za slepe – Nika Koležnik, Sara Sedevčič, Asja Trost
Ringišpil vikend – Ester Ivakič, Teja Miholič

Kratki filmovi… 18.30
Nepoverljivi razgovor – Iva Musović
Porodično okupljanje – Iva Musović
Probudi se – Anja Resman

Siloviti – Mišel Aznavičijus… 20.30

Subota, 8. decembar
3. Festival meta filma
Oni žive – Goran Nikolić… 16.30
Radovi u toku: „Operacija Vazelin“ – Dragan Jovićević i Nikola Ljuca… 18.30
Dodela nagrade „Branko Vučićević“ – projekcija filma nagrađenog autora… 20.30

Nedelja, 9. decembar
Kapetan… 18.30
Kralj Petar Prvi… 20.30
********************************************

KC Magacin

Kraljevića Marka 4
Sreda, 5. decembar
Kino klub Barut prikazuje: Okupirani bioskop… 21.00
Posle filma razgovor sa autorkom filma Senkom Domanović
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Prethodno FMU i Guarnerius nagrađuju: Severin Filipović, klavir
Sledeće Zemun: 10. Sajam zapošljavanja

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *