Naslovna » Izlasci » Film » Bioskopski repertoari » Bioskopski repertoari (22-28. novembar 2018)
Bioskopski repertoari (22-28. novembar 2018): Grinč
Bioskopski repertoari (22-28. novembar 2018): Grinč

Bioskopski repertoari (22-28. novembar 2018)

Ovi bioskopski repertoari važe za sedam dana – od 22. do 28. novembra 2018. Pored novih filmova, aktuelan je 24. Festival autorskog filma.

Bioskopski repertoari od 22. do 28. novembra 2018.
(kliknite na naziv bioskopa)

Opise svih filmova pronađite OVDE!bioskopi - dub logo

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)
Akademija 28
Bioskop Fontana
Dvorana KCB
Cineplexx UŠĆE Shopping Center
Roda Cineplex
Tuckwood
Cineplexx Delta City
DKSG
Dom omladine Beograda
Cineplexx Big
Ruski dom
Art bioskop
Kinoteka
Sava centar
SKC
CZKD
UK „Palilula“
Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“
Italijanski institut za kulturu
Cine Grand
Institut Servantes
Biblioteka grada Beograda
Filmstreet
Bioskop Zvezda
Art bioskop Kolarac
********************************************

Dorćolsko narodno pozorište

Solunska 24
Utorak, 27. novembar (20.30) Projekcije filmova

********************************************

Kombank dvorana (ex Dvorana Doma sindikata)

Trg Nikole Pašića / Dečanska 14, 4250-100
Četvrtak, 22. novembar
Udovice… 16.00, 17.50, 19.30, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.25
Fokstrot… 14.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.30, 21.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 16.30, 22.45
Boemska rapsodija… 17.30, 19.30, 22.00
Zaspanka za vojnikе… 15.00, 19.15
Južni vetar… 17.00, 19.00, 20.20, 21.30, 22.25
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.20, 16.10
Grinč (sinhronizovano)… 14.15

»»» Repertoar 24. Festivala autorskog filma pogledajte OVDE.

Petak, 23. novembar
Udovice… 16.10, 19.30, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.25
Fokstrot… 14.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.30, 21.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 22.45
Boemska rapsodija… 17.00, 19.00, 21.30
Zaspanka za vojnikе… 15.00, 19.15
Južni vetar… 16.30, 20.20, 22.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15

Subota, 24. novembar
Udovice… 16.10, 19.30, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.25
Fokstrot… 14.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 11.45, 18.30, 21.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 22.45
Boemska rapsodija… 17.00, 19.00, 21.30
Zaspanka za vojnikе… 15.00, 19.15
Južni vetar… 12.30, 20.20, 22.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.30, 11.30, 13.15, 15.15, 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 11.45
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 10.15
Fantastično putovanje u OZ 3D (sinhronizovano)… 10.00

Nedelja, 25. novembar
Udovice… 16.10, 19.30, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.25
Fokstrot… 14.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 11.45, 18.30, 21.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 22.45
Boemska rapsodija… 17.00, 19.00, 21.30
Zaspanka za vojnikе… 15.00, 19.15
Južni vetar… 12.30, 20.20, 22.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.15, 15.15, 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 11.00, 12.45, 14.15
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 10.45
Princeza i zmaj: Beskrajna priča (sinhronizovano)… 11.15
Fantastično putovanje u OZ 3D (sinhronizovano)… 10.00

Ponedeljak, 26. novembar
Udovice… 16.10, 20.20, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.25
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.30, 21.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 22.45
Boemska rapsodija… 17.00, 19.00, 21.30
Zaspanka za vojnikе… 15.00, 19.15
Južni vetar… 19.30, 22.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15

Utorak, 27. novembar
Udovice… 16.10, 19.30, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.25
Fokstrot… 14.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.30, 21.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 22.45
Boemska rapsodija… 17.00, 19.00, 21.30
Zaspanka za vojnikе… 15.00, 19.15
Južni vetar… 20.20, 22.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15

Sreda, 28. novembar
Robin Hud – Početak… 20.30 – premijera
Udovice… 19.30, 21.45
Moj briljantni razvod… 17.25
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 18.30, 21.00
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 19.30
Boemska rapsodija… 19.00, 21.30
Zaspanka za vojnikе… 19.15
Južni vetar… 17.00, 22.00
Grinč 3D (sinhronizovano)… 15.15
Grinč (sinhronizovano)… 14.15
********************************************

Akademija 28

Nemanjina 28, tel. 3616-020, Cinema cafe
Četvrtak, 22. novembar – sreda, 28. novembar
Fokstrot… 20.00
********************************************

Bioskop Fontana

Pariske komune 13, 4128-142
Četvrtak, 22. novembar / petak, 23. novembar
Fokstrot… 15.00
Južni vetar… 16.45, 21.00
Zaspanka za vojnike… 19.00

»»» Repertoar 24. Festivala autorskog filma pogledajte OVDE.

Subota, 24. novembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 13.00
+ 24. FAF

Nedelja, 25. novembar
Grinč 3D (sinhronizovano)… 10.00, 12.00
+ 24. FAF

Ponedeljak, 26. novembar / utorak, 27. novembar / sreda, 28. novembar
24. FAF


Film „Teret“ premijerno na Festivalu autorskog filma
********************************************

Dvorana KCB

Kolarčeva 6, 2621-174
Četvrtak, 22. novembar
Banditi u potrazi za mamom… 17.00
Srbenka… 19.00
Tranzit… 21.00

Petak, 23. novembar – petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Cineplexx Ušće Shopping Center

Ušće Shopping Center – II sprat, 2854-495
Četvrtak, 22. novembar
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.10, 17.00, 18.00, 19.15
Moj briljantni razvod… 15.15, 20.20, 22.10
Udovice… 15.20, 17.50, 20.10, 22.40
Boemska rapsodija… 15.30, 20.15, 22.15
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.50, 18.25, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.10, 19.45, 22.20
Južni vetar… 15.00, 17.30, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Noć veštica… 22.50
Ono što nas ne ubije… 18.10
Overlord… 22.45
Romansa u Maloj Italiji… 18.15
Vazdušni udar… 15.45
Venom… 16.00
Venom 3D… 20.30
Zaspanka za vojnike… 21.10
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 16.05, 17.40

Petak, 23. novembar / ponedeljak, 26. novembar / utorak, 27. novembar
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.10, 17.00, 18.20, 19.15
Moj briljantni razvod… 15.00, 20.20, 22.10
Udovice… 15.20, 17.50, 20.10, 22.40
Boemska rapsodija… 16.50, 19.25, 22.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.50, 18.25, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.10, 19.45, 22.20
Južni vetar… 15.00, 17.30, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Noć veštica… 20.45, 22.50
Ono što nas ne ubije… 18.10
Overlord… 22.45
Romansa u Maloj Italiji… 18.45
Vazdušni udar… 16.15
Venom… 15.45
Venom 3D… 20.30
Zaspanka za vojnike… 21.10
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 16.05, 17.40

Subota, 24. novembar / nedelja, 25. novembar
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 12.20, 13.20, 15.10, 16.20, 17.00, 18.20, 19.15
Moj briljantni razvod… 15.00, 20.20, 22.10
Udovice… 15.20, 17.50, 20.10, 22.40
Boemska rapsodija… 16.50, 19.25, 22.00
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 13.15, 15.50, 18.25, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 12.00, 14.35, 17.10, 19.45, 22.20
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.30, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Noć veštica… 20.45, 22.50
Ono što nas ne ubije… 18.10
Overlord… 22.45
Romansa u Maloj Italiji… 18.45
Vazdušni udar… 16.15
Venom… 15.45
Venom 3D… 20.30
Zaspanka za vojnike… 21.10
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 11.40, 12.35, 13.40, 14.25
Hotel Translivanija 3 – Odmor počinje 2D/3D (sinhronizovano)… 12.45, 14.45
Tajne avanture mačaka 3D… 12.55
Princeza i zmaj 2D/3D (sinhronizovano)… 11.50, 12.50, 13.30, 14.30, 16.05, 17.40

Sreda, 28. novembar
Robin Hud – Početak… 20.00 – premijera
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.10, 16.20, 17.00, 18.10, 19.15
Moj briljantni razvod… 15.00, 20.20, 22.10
Udovice… 15.20, 17.50, 20.20, 22.25
Boemska rapsodija… 16.50, 19.25, 22.25
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 16.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.50, 18.25, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.10, 19.45, 22.20
Južni vetar… 15.00, 17.30, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Noć veštica… 22.50
Ono što nas ne ubije… 18.10
Overlord… 22.45
Romansa u Maloj Italiji… 18.20
Vazdušni udar… 15.45
Venom… 16.00
Venom 3D… 20.30
Zaspanka za vojnike… 21.10
Zvezda je rođena… 18.40, 21.15
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 16.05, 17.40
********************************************

Roda Cineplex

Požeška 83a, 2545-260
Četvrtak, 22. novembar / petak, 23. novembar
Južni vetar… 17.00, 20.00, 22.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.00, 18.00
Grinč (sinhronizovano)… 15.30
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.30, 19.30, 22.00
Moj briljantni razvod… 20.15
Udovice… 22.10

Subota, 24. novembar / nedelja, 25. novembar
Južni vetar… 17.00, 20.00, 22.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 11.30, 14.00, 16.00, 18.00
Grinč 2D (sinhronizovano)… 11.00, 13.30, 15.30
Princeza i zmaj 3D (sinhronizovano)… 15.15
Fantastične zveri 2 3D… 17.30,19.30,22.00
Fantastične zveri 2 2D… 12.45
Moj brilijantni razvod.. 20.15
Udovice… 22.10
Hotel Transilvanija 3 3D (sinhronizovano)… 11.45
********************************************

Tuckwood

Kneza Miloša 7, 3236-517
Četvrtak, 22. novembar / petak, 23. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 15.10
Južni vetar… 17.20, 20.00, 22.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Grinč (titlovano)… 19.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 18.10, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 21.30
Boemska rapsodija… 21.15
Fokstrot… 16.45
Zaspanka za vojnike… 18.45
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 15.30
Moj briljantni razvod… 17.30
Udovice… 19.30, 22.00

Subota, 24. novembar / nedelja, 25. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.00, 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 13.00, 15.10
Južni vetar… 17.20, 20.00, 22.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 14.15, 16.15
Grinč (sinhronizovano)… 13.15, 15.15, 17.15
Grinč (titlovano)… 19.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 18.10, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 21.30
Boemska rapsodija… 21.15
Fokstrot… 16.45
Zaspanka za vojnike… 18.45
Zlogonje… 13.30
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 15.30
Moj briljantni razvod… 17.30
Udovice… 19.30, 22.00

Ponedeljak, 26. novembar / utorak, 27. novembar / sreda, 28. novembar
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča (sinhronizovano)… 15.10
Južni vetar… 17.20, 20.00, 22.30
Grinč 3D (sinhronizovano)… 16.15
Grinč (sinhronizovano)… 15.15, 17.15
Grinč (titlovano)… 19.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 18.10, 20.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 21.30
Boemska rapsodija… 21.15
Fokstrot… 16.45
Zaspanka za vojnike… 18.45
Fantastično putovanje u Oz (sinhronizovano)… 15.30
Moj briljantni razvod… 17.30
Udovice… 19.30, 22.00
********************************************

Cineplexx Delta City

Delta City; Jurija Gagarina 16-16a, II sprat; 2203-400
Četvrtak, 22. novembar / petak, 23. novembar / utorak, 27. novembar
Grinč 2D/3D/MX4D (sinhronizovano)… 15.00, 15.15, 16.00, 16.50, 17.50
Moj briljantni razvod… 19.50
Udovice… 18.40, 21.45
Boemska rapsodija… 19.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.00, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.40, 20.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 19.30
Južni vetar 2D/MX4D… 15.00, 17.00, 17.20, 20.00, 21.10, 22.00, 22.30
Ono što nas ne ubije… 22.50
Zaspanka za vojnike… 17.30
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.40

Ponedeljak, 26. novembar
Grinč 2D/3D/MX4D-OV… 15.00, 15.10, 16.00, 16.50, 17.50
Moj briljantni razvod… 19.50
Udovice… 18.40, 21.45
Boemska rapsodija… 19.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.00, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.40, 20.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 19.30
Južni vetar 2D/MX4D… 15.00, 17.00, 17.20, 20.00, 21.10, 22.00, 22.30
Ono što nas ne ubije… 22.50
Zaspanka za vojnike… 17.30
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.40

Subota, 24. novembar
Grinč 2D/3D/MX4D… 11.00, 11.20, 12.00, 13.10, 14.00, 15.00, 15.15, 16.00, 16.50, 17.50
Moj briljantni razvod… 19.50
Udovice… 18.40, 21.45
Boemska rapsodija… 19.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.00, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 12.20, 17.40, 20.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 12.45, 19.30
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.00, 17.20, 20.00, 21.10, 22.00, 22.30
Ono što nas ne ubije… 22.50
Zaspanka za vojnike… 17.30
Fantastično putovanje u Oz 2D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.40

Nedelja, 25. novembar
Moj briljantni razvod… 19.50
Udovice… 18.40, 21.45
Grinč 2D/3D/MX4D… 11.00, 11.20, 12.00, 13.10, 14.00, 15.00, 15.15, 16.00, 16.50, 17.50
Boemska rapsodija… 19.40
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 11.25, 17.40, 20.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 12.45, 19.30
Južni vetar… 12.30, 15.00, 17.00, 17.20, 20.00, 21.10, 22.00, 22.30
Ono što nas ne ubije… 22.50
Zaspanka za vojnike… 17.30
Fantastično putovanje u Oz 2D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 15.40

Sreda, 28. novembar
Robin Hud – Početak… 20.00 – premijera
Grinč 2D/3D/MX4D… 15.00, 15.15, 16.00, 16.50, 17.50
Moj briljantni razvod… 19.50
Udovice… 18.40, 21.45
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.00, 22.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 17.40, 20.15
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini MX4D 3D… 19.30
Južni vetar 2D/MX4D… 15.00, 17.00, 17.20, 20.00, 21.10, 22.00, 22.30
Ono što nas ne ubije… 22.50
Zaspanka za vojnike… 17.30
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.40
********************************************

DKSG

Dom kulture „Studentski grad“; Bulevar Zorana Đinđića 179, 2691-442
Četvrtak, 22. novembar
Tranzit… 18.00
Bez dodira… 20.00

Ponedeljak, 26. novembar – petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************

Dom omladine Beograda

Makedonska 22
Petak, 23. novembar – petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.

Utorak, 27. novembar (19.00)
Moj film je bolji od tvog #26
4 pitanja o filmu / 3 gosta / 2 minuta za odgovor / 1 pobednik
Ulaz slobodan!
Tema: Kejdž specijal
********************************************

Cineplexx Big Beograd

Tržni centar Big Fashion, Višnjička 84
Četvrtak, 22. novembar / petak, 23. novembar / ponedeljak, 26. novembar / utorak, 27. novembar / sreda, 28. novembar
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 18.40
Moj briljantni razvod… 16.50, 20.30
Udovice… 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 19.15, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 22.25
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 15.40, 18.20, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 16.50, 19.30, 22.10
Južni vetar… 16.45, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Ono što nas ne ubije… 16.30
Vazdušni udar… 19.00
Zaspanka za vojnike… 17.45
Zvezda je rođena… 21.30
Fantastično putovanje u Oz 2D (sinhronizovano)… 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 15.10

Subota, 24. novembar / nedelja, 25. novembar
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 18.40
Moj briljantni razvod… 16.50, 20.30
Udovice… 20.15, 22.40
Boemska rapsodija… 19.15, 21.45
Džoni Ingliš – Ponovo u akciji… 22.25
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini… 12.45, 15.40, 18.20, 21.00
Fantastične zveri – Grindelvaldovi zločini 3D… 11.15, 14.10, 16.50, 19.30, 22.10
Južni vetar… 14.15, 16.45, 18.50, 20.00, 21.20, 22.30
Ono što nas ne ubije… 16.30
Vazdušni udar… 19.00
Zaspanka za vojnike… 17.45
Zvezda je rođena… 21.30
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 11.45, 13.45, 15.45
Princeza i zmaj – Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.05, 11.45, 12.30, 13.25, 15.10
Hotel Transilvanija 3 – Odmor počinje 2D… 12.15, 14.30
********************************************

Ruski dom

Kraljice Natalije 33
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Art Bioskop Museum

Etnografski muzej, Uzun Mirkova 2
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Kinoteka

Kosovska 11 i Uzun Mirkova 1 (Velika sala i Art House)
Repertoar za novembar 2018. pogledajte OVDE.
********************************************

Sava centar

Milentija Popovića 9
Sreda, 5. decembar (19.00)
Premijera filma: Kralj Petar Prvi (cena ulaznice: 500 RSD)
Karte se mogu zameniti ili vratiti na istom mestu na kome su kupljene.
********************************************

SKC

Kralja Milana 48, 3602-009
Nema najavljenih projekcija
********************************************

CZKD

Centar za kulturnu dekontaminaciju; Birčaninova 21, 3610-270
Nema najavljenih projekcija
********************************************

UK „Palilula“ / CZK „Vlada Divljan“

Mitropolita Petra 8; 2764-526 i 2753-586
Subota, 24. novembar – petak, 30. novembar
Festival autorskog filma 2018… 19.00 i 21.00
********************************************

Bioskop „Dragan Gaga Nikolić“

UK „Parobrod“, Kapetan Mišina 6a; 4142-163
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Italijanski institut za kulturu

Kneza Miloša 56, 3629-356
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Cine Grand

Capitol park Rakovica, Patrijarha Dimitrija 14
Četvrtak, 22. novembar / petak, 23. novembar
Udovice… 16.20, 19.00, 21.30
Fokstrot… 15.15
Moj briljantni razvod… 16.30, 22.35
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 14.15, 15.00, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 17.15, 19.30, 22.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.45
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.20
Boemska rapsodija… 19.45, 22.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 14.30
Južni vetar… 18.30, 20.00, 21.00, 22.25

Subota, 24. novembar / nedelja, 25. novembar
Udovice… 16.20, 19.00, 21.30
Moj briljantni razvod… 16.30, 22.35
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 10.00, 10.30, 11.00, 11.40, 12.30, 13.20, 14.15, 15.00, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 13.15, 17.15, 19.30, 22.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 2D/3D (sinhronizovano)… 11.30, 13.10, 14.45, 15.45
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.20
Boemska rapsodija… 19.45, 22.15
Fantastično putovanje u Oz 2D/3D (sinhronizovano)… 10.45, 11.15, 12.45, 14.30
Južni vetar… 13.00, 18.30, 20.00, 21.00, 22.25

Ponedeljak, 26. novembar / utorak, 27. novembar
Udovice… 16.20, 19.00, 21.30
Fokstrot… 15.15
Moj briljantni razvod… 16.30, 22.35
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 14.15, 15.00, 16.00, 16.40, 17.40, 18.20
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 17.15, 19.30, 22.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.45
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.20
Boemska rapsodija… 19.45, 22.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 14.30
Južni vetar… 18.30, 20.00, 21.00, 22.25

Sreda, 28. novembar
Robin Hud: Početak… 20.00 – premijera
Udovice… 16.20, 19.00, 21.30
Fokstrot… 15.15
Moj briljantni razvod… 16.30, 22.35
Grinč 2D/3D (sinhronizovano)… 14.15, 15.00, 16.00, 16.40, 17.40
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini… 15.30
Fantastične zveri 2: Grindelvaldovi zločini 3D… 17.15, 19.30, 22.00
Princeza i zmaj: Beskrajna priča 3D (sinhronizovano)… 14.45
Zaspanka za vojnike… 18.00, 20.20
Boemska rapsodija… 19.45, 22.15
Fantastično putovanje u Oz 3D (sinhronizovano)… 14.30
Južni vetar… 18.30, 20.00, 21.00, 22.25
********************************************

Institut Servantes

Čika Ljubina 19, 3034-182
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Biblioteka grada Beograda

Knez Mihailova 56, 2024-011
Nema najavljenih projekcija
********************************************

Filmstreet

Sezona 2018. je završena.
********************************************

Bioskop Zvezda

Terazije 40 – Pokret za okupaciju bioskopa
Četvrtak, 22. novembar (20.00) Paklena pomorandža
Petak, 23. novembar (20.00) Come and See
Subota, 24. novembar (20.00) The Elephant Man
********************************************

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5, 2630-550
Četvrtak, 22. novembar / petak, 23. novembar
Fantastičan dan na planeti Zemlji… 16.30
Srvenka… 18.30
Bergman: Godina života… 20.30

Subota, 24. novembar / nedelja, 25. novembar
Srbenka… 18.30
Bergman: Godina života… 20.30

Ponedeljak, 26. novembar – petak, 30. novembar
24. Festival autorskog filma
»»» Repertoar pogledajte OVDE.
********************************************
Redakcija portala Dan u Beogradu nije odgovorna za iznenadne promene repertoara, ali ćemo se truditi da sve eventualne promene objavimo na vreme…

Prethodno Fudbal: Super liga Srbije 2018/19, 17. kolo
Sledeće Festival fotografije Vizualizator 2018

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *